Exkluzivní nové byty na Vinohradech přímo u Národního muzea

Rezidence U Muzea je komorním bytovým projektem v prestižní lokalitě historického centra Prahy. I přes umístění v pulsujícím srdci metropole přímo nad přestupní stanicí metra Muzeum je všech 42 nových bytů orientováno do klidné ulice bez dopravního ruchu.

Všechny byty i společné prostory jsou již dokončené a charakterizuje je použití exkluzivních materiálů nejvyšší kvality. Vybavení bytových jednotek tak zahrnuje například klimatizaci, podlahové vytápění nebo luxusní koupelny. Dům je obložen kamenem a má hliníková okna. Všechny byty jsou velmi prakticky dispozičně řešeny. Většina nabízených bytů je 2+kk. Velkou výhodou bydlení v Rezidenci U Muzea je také dostatek bezpečných parkovacích stání v suterénu budovy. Byty v nejvyšším podlaží nabízejí nádherný výhled na panorama Prahy a její historické centrum.

Díky všem těmto výhodám je Rezidence U Muzea nejen unikátním bydlením v novostavbě v centru Prahy, ale může být také velice zajímavou investiční příležitostí. Jedná se o ideální volbu pro úspěšné osobnosti, které potřebují žít v centru dění a znají svou cenu. Mít nový byt více v centru už zkrátka nelze.

Nejlepší představu o výjimečnosti lokality i projektu získáte, pokud se přijdete přesvědčit na vlastní oči. Pro snazší představu o vysoké kvalitě stavby a úrovni vnitřního vybavení bytů i společných prostor domu můžete po dohodě s obchodním zástupcem navštívit jakýkoliv volný byt.